Yoyo ve Ekip Arkadaşları Masalını Dinle

Yoyo ve Ekip Arkadaşları masalından çıkarılacak ders: Robot Yoyo ve ekip arkadaşları uzay maceralarına hız kesmeden devam ediyorlar. Mars'a inmek için tam altı aydır uzayda seyahat eden Yoyo ve ekip arkadaşları bu süre boyunca hep Mars için hazırlık yapmışlar, kendilerini sağlamlaştırmışlar. Veeee Mars'a inmişler. Dünyaya göndermek için fotoğraf çekilmişler ve çalışmalarına hemen başlamışlar. Mars'ta daha çok işleri varmış.

Yoyo ve Ekip Arkadaşları masalının vermek istediği mesaj: Hiç bilmedikleri bir yere gelip orada çalışmalar yapacak olan uzay ekibimiz uzun zaman sonra Mars'a gelebilmişlerdi. Daha burada çok işleri vardı o yüzden birbirlerini kırmadan, birbirlerini dinleyerek Mars toprağı üzerinde çalışmalara başlayacaklar. Belli programları var ve o programa uyarak işlerini zamanında halledecekler. Birbirlerine karşı anlayışlı olmak en önemli kıstasları.

Sevgili Aileler, şu anda Yoyo ve Ekip Arkadaşları masalını dinliyorsunuz. Bu masalı pedagojik kriterler açısından çocuklarınıza öncelikle sizin okumanızı tavsiye ederiz. Bu masalı çocuğunuza okumak için buraya tıklayın.

0 yorum

Yorum Gönder